Мережеве обладнання

Медіаконвертер YOSO B (IC+113), 1550 WDM

Медіаконвертер YOSO B (IC+113), 1550 WDM

Медіаконвертер YOSO B (IC+113), 1550 WDM  використовується для перетворення сигналу і подальшог..

Медіаконвертер YOSO A (IC+113), 1310 WDM

Медіаконвертер YOSO A (IC+113), 1310 WDM

Медіаконвертер YOSO A (IC+113), 1310 WDM  використовується для перетворення сигналу і подальшог..

Медіаконвертер Merlion B (IC+113), 1550 WDM

Медіаконвертер Merlion B (IC+113), 1550 WDM

Медіаконвертер Merlion B (IC+113), 1550 WDM  використовується для перетворення сигналу і подаль..

Медіаконвертер Merlion A (IC+113), 1310 WDM

Медіаконвертер Merlion A (IC+113), 1310 WDM

Медіаконвертер Merlion A (IC+113), 1310 WDM  використовується для перетворення сигналу і подаль..

SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm

SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm

Пропускна здатність - 1.25G Довжина хвилі  - 1550nm Максимальна відстань  - 20Км Тип конек..

SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm

SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm

Пропускна здатність - 1.25G Довжина хвилі  - 1310nm Максимальна відстань  - 20Км Тип конек..

PoE SET SEVEN P-731 White

PoE SET SEVEN P-731 White

Комплект пасивного PoE призначений для передачі даних та живлення до 12В по витій парі безпосередньо..

PoE SET SEVEN P-731 Black

PoE SET SEVEN P-731 Black

Комплект пасивного PoE призначений для передачі даних та живлення до 12В по витій парі безпосередн..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)